ВИКОРИСТАНІ КОШТИ НА ШКОЛУ 2018-2019

за використані кошти у 2018-2019н.р.,

які були подаровані спонсорами (батьками)

1. Загальна сума коштів                                               13198 грн.

2. Розхід:                                                                     12973 грн.

• Господарська частина:                                          10219 грн.

(ремонт школи,лампочки,кабель для Інтернету,білизна,щітки,маршрутизатор,

бачок на воду,цемент,засіб для миття вікон,

дюбеля,заземлення школи,бензин,валики,

фарби,мочалки,батарейки для мікрофонів,груша 100л,груша50л,цвяхи,світильник,завіси)

• Озеленення школи:                                                          943грн.

(газон,квіти на клумби,

горшки для вазонів,земля)

• Переплата преси та заправка принтера                          811 грн.

• Подяка учням:                                                                   1000 грн.

(грамоти учням та

рамочки для грамот)

3. Залишок:                                                                                  225 грн.

Переглядів: 115 | Додав: YuliaYuzhda | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: