Наказ про гурткову роботу

Описание: Описание: Описание: 123

Білівська   загальноосвітня  школа  І-ІІІ  ступенів

вул. Буракова 34, с. Біла, Чортківського району, Тернопільської області, 48514, тел.. (03552) 55-2-40 e-mail: bilivskashkola@gmail.com

Код ЄДРПОУ 24618851

Н А К А З

02.09.2019                                                                                     № ____-к/тр

Про призначення керівників гуртків «Вокальний ансамбль», «Сокіл – Джура»,  «Прицільний вогонь», «Дієвий вогонь», «Сучасне франківськознавство», «»Шкільне лісництво» та вчителя факультативу «Гармонія»

З метою належної організації гурткової та факультативної роботи в школі

Н А К А З У Ю:

1. Призначити керівниками гуртків:
  • Магегу Ігоря Петровича («Вокальний ансамбль») - з тижневим навантаженням 5год.
  • Магегу Ігоря Петровича («Сокіл – Джура ») - з тижневим навантаженням 3год.
  • Магегу Ігоря Петровича («Прицільний вогонь») - з тижневим навантаженням 3 год.

Магегу Ігоря Петровича («Дієвий вогонь») - з тижневим навантаженням 3 год.

• Скрипник Ольга Тарасівна («Сучасне франківськознавство») з тижневим навантаженням 2 год.
  • Лехман Ольгу Михайлівну («Шкільне лісництво») - з тижневим навантаженням 1 год.

2. Призначити вчителем факультативу «Гармонія»:

• Ковальчук Ірину Ігорівну - з тижневим навантаженням 1.5 год.

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи:                                                                        Ю.М.Яровий

Переглядів: 160 | Додав: YuliaYuzhda | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: